Strona główna
  Mój pies na mnie warczy

kleks

Temat: Rage syndrom??? :(
...Wnioskuję, że dzieje się to poza legowiskiem skoro za karę pies jest tam odsyłany. Czyli być może nie życzy sobie, by do niego podchodzić. Nie można psu na to pozwalać dla jego dobra i własnego bezpieczeństwa. Odwrażliwiać - by pies skojarzył podchodzenie z czymś przyjemnym, niech wie, że nic mu nie grozi, niech czuje się bezpiecznie. Dlatego nie wolno na psa krzyczeć, by strach się nie pogłębił. W każdym razie nie wyobrażam sobie, żeby mój pies warczał gdy do niego podchodzę, nawet jak śpi. Niech pies traktuje legowisko jak "azyl", ale niech nie "myśli", że to jego "własność". Aby tego uniknąć i podkreślić swoją pozycję w stadzie zaleca się nawet zabieranie psu od czasu do czasu na jakiś czas legowisko. Należy też na nim siadać i bawić się z psem w tym miejscu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,86410,96840284,96840284,Rage_syndrom_.htmlTemat: Niepokojaca wypowiedz wlascicielki psa na tym Foru
Mój pies na mnie warczy i.......... i nic. Warczy jak śpi sobie smacznie na moim fotelu, ja chcę usiąść na fotelu i delikatnie biorę go na ręce- wtedy on przez sen jeszcze warczy.... ale to takie słodkie :)). Całuję w łepek i już po warczeniu.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,128,15059081,15059081,Niepokojaca_wypowiedz_wlascicielki_psa_na_tym_Foru.html


Temat: Jak odebrać psu miskę?
Moj pies warczal gdy jadl a ja patrzylam - wedlug wskazowek Fishera ksiazki, mowilam do niego spokojnym tonem "jedz piesku, good boy" odrazu przestawal warczec i zabieral sie do jedzenia.Teraz nie ma problemu. Autor przeciez napisal jak juz tu wspomniano, ze pies warczy bo boi sie o utrate jedzenia, jezeli bedzeimy sie na niego dodatkowo drzec, to wogole bedzie skolowany.
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,128,13811913,13811913,Jak_odebrac_psu_miske_.html


Temat: pies ugryzl moja siostre (jej pies)
Zasada jest taka, że silniejszy dyktuje warunki i on roztrzyga spory. Jeżeli pies uznał męża twojej siostry za szefa to tylko on może rozwiązać ten problem. Sama miałam podobną sytuację, kiedy mój pies warczał na moich rodziców. Reagowałam w ten sposób, że ostro karciłam psa ilekroć choćby próbował zawarczeć na innych członków rodziny i jednocześnie wspierałam każde polecenie moich rodziców swoim autorytetem. Ponad to musztrowałam go (aby mu mocniej uzmysłowić, że nie on jest od wydawania rozkazów). Zmiana w psie była diametralna, pies widząc, że rodzice są ważniejsi, zaczął intensywnie zabiegać o...
Źródło: forum.gazeta.pl/forum/w,128,8506494,8506494,pies_ugryzl_moja_siostre_jej_pies_.html Archiwum
 : kleks
 : wszystko mi mówi że mnie ktoś pokochał dziś
 : Wszystko mogę w Tym, który mnie umacnia
 : Męczy mnie suchy uporczywy kaszel
 : zespół Reitera zdiagnozowano mnie
  • farin;urlaub;ok
  • silnik sr20deh
  • podyplomowych studiow psychologii
  • torf;niski
  • a moze tutaj klasa t
  •  . : : .
    Copyright (c) 2008 kleks | Designed by Elegant WPT